Witam Panie prezesie.

STEFAN GRAD- Witam wszystkich sympatyków Ceramiki TERMOton Opoczno

Minął ponad miesiąc od wyborów nowego zarządu, którego jest Pan Prezesem. Co udało się zrobić w klubie przez ten okres czasu ?

STEFAN GRAD -Przede wszystkim pragnę podziękować za kredyt zaufania i zadeklarować, że wraz z zarządem zrobimy wszystko by klub i akademia były chlubą dla naszego miasta i regionu. Tutaj też dziękuję wszystkim sponsorom, trenerom, zawodnikom, pracownikom a przede wszystkim rodzicom za wkład w budowanie naszej ceramikowej rodziny. Przede wszystkim zaczęliśmy od bilansu finansowego, oszacowania naszej pozycji finansowej przed nadchodzącym sezonem. Zmieniliśmy formułę prawną umów ze sponsorami, zawodnikami, opiekunami naszych najmłodszych adeptów. Wystąpiliśmy z wnioskami o dofinansowania dla klubu. Rozpoczęliśmy rozmowy z nowymi sponsorami. Podnieśliśmy również poziom sportowy naszej pierwszej drużyny.

Jakie cele stawiacie sobie na najbliższe miesiące ? Co trzeba zrobić aby Ceramika była silnym i jeszcze bardziej rozpoznawalnym klubem ?

STEFAN GRAD -Chcemy piąć się w górę organizacyjnie i sportowo. Piłka nożna potrzebuje cierpliwości i systematyki, pracy. Chcemy być w lidze jak najwyżej i zadbać o dobro naszych drużyn młodzieżowych, które niebawem będą stanowić siłę pierwszego zespołu. Myślę, że taki klub jak Ceramika z taką historią jak na tą ligę ma bardzo dobrą markę i jest rozpoznawalny w całej Polsce.

Jakie są Pana priorytety na tym stanowisku?

STEFAN GRAD -Uczciwość, lojalność, bycie jak najbliżej wszystkich osób zaangażowanych w funkcjonowanie klubu. Zbudowanie odpowiednich mechanizmów jeśli chodzi o funkcjonowanie klubu. Nawiązanie bliższej współpracy ze sponsorami i rodzicami "naszych" dzieci-młodych piłkarzy.

Jaką ma Pan wizję funkcjonowania klubu? Co trzeba zmienić, by Ceramika w końcu wyszła na prostą i nie grała tylko o utrzymanie w lidze?

STEFAN GRAD -Chcę byśmy mimo niższej klasy rozgrywkowej prowadzili klub jak najbardziej profesjonalnie. Zmiany już nastąpiły ale one są objęte klauzulą poufności, która też jest pewnym nowum w funkcjonowaniu klubu. Głęboko wierzę, że utrzymanie będziemy mieli dużo wcześniej niż poprzednim sezonie a zespół da dużo radości naszym kibicom.

Jaki jest więc najważniejszy cel Ceramiki w najbliższej przyszłości?

STEFAN GRAD -Chcemy być jak najwyżej w lidze i chcę Ceramiki w drodze po lepsze czasy dla opoczyńskiej piłki.

Jak ocenia Pan przygotowania do sezonu drużyny oraz nowo pozyskanych zawodników?

STEFAN GRAD -Przygotowania choć krótkie to uważam za solidne. Byłem na każdym treningu i ta praca zawodników napawa optymizmem. Zawodnicy już teraz pokazali jakość. Kibice którzy gościli na meczach kontrolnych nie mogą być zawiedzeni.

Czy pojawią się nowi sponsorzy w klubie?

STEFAN GRAD -Przeprowadziliśmy i prowadzimy rozmowy z nowymi sponsorami . Stworzyliśmy nową piramidę sponsoringu klubu. Chcemy dać więcej od siebie naszym sponsorom.

Czego więc potrzeba Ceramice, aby uzyskać awans do III Ligi?

STEFAN GRAD -Cierpliwości i zaufania.

Tego właśnie życzymy, a czego Pan życzy sobie i klubowi?

STEFAN GRAD -Sobie pełnych trybun, uśmiechu na twarzach rodziców chłopców z naszej akademii. Klubowi szybkiej drogi na wyższe szczeble rozgrywek.

Dziękuję za rozmowę .

STEFAN GRAD -Jeszcze raz Wszystkim dziękuję i proszę o pomoc w budowaniu jedności i stworzenia kolektywu który da nam wszystkim satysfakcję. Oraz zapraszam na mecze Ceramiki


 

WYWIAD Z PREZESEM CERAMIKI TERMOTON OPOCZNO STEFANEM GRADEM 
06 sierpnia 2023

Aleja Sportowa 1 Opoczno

UWAGA!

Harmonogram może ulegać nieznacznym zmianom

 

Harmonogram zajęć

AKADEMIA

UWAGA!

ostatnie wolne miejsca do grup treningowych

 

Logowanie do strefy

Ceramika Opoczno

Szczerbiec Wolbórz

Miejski Klub Sportowy

CERAMIKA TERMOton OPOCZNO

Oficjalny serwis klubu

 

Sponsorzy i partnerzy :

Ceramika Opoczno

Reklama

3 - 0

18 kolejka

OSTATNI MECZ 

16 Marca  2024 r. Godzina 15:00

19 kolejka

ŁKS III Łódź

Następny mecz

23 Marca , 2024 Godzina  13:00

NIP 7681406183

REGON 590300890

KRS 0000168968

MKS CERAMIKA Opoczno

al. Sportowa 1

26-300 Opoczno

Copyright by

Michał Siedlanowski