Na wstępnie naszej rozmowy chciałem serdecznie powitać ponownie w Ceramice cieszy Twój powrót

KRZYSZTOF ŁUKASIK -Witam serdecznie mi też jest miło tu wrócić

Jak zaczęła się Twoja przygoda z piłką nożną ?

KRZYSZTOF ŁUKASIK -Moja przygoda z piłką zaczęła się na podwórku jak dawniej to bywało, gdy miałem jakieś 10 lat poszedłem na pierwszy trening wtedy na stadionie ceramiki był klub WOY Bukowiec, później była reaktywacja Ceramiki. Cały wiek juniora grałem u dobrze znanego i lubianego w naszym środowisku trenera Jarosława Krzysztofika u którego mogłem się wiele nauczyć samych umiejętności i też odpowiedniego podejścia do sportu.

Jakie cele sobie stawiasz po powrocie do Ceramiki ?

KRZYSZTOF ŁUKASIK -Najważniejsze jest skupić się na każdym treningu i meczu. Takie podejście może nam przynieść dobry wynik na koniec sezonu.

Jak oceniasz potencjał drużyny?

KRZYSZTOF ŁUKASIK -Po pierwszych treningach i meczach bardzo pozytywnie widzę dużo fajnej młodzieży i też ciekawe wzmocnienia, mam nadzieję że będzie to odpowiednio funkcjonować w drużynie.

Jak oceniasz początek przygotowań do sezonu?

KRZYSZTOF ŁUKASIK -Jak w każdym okresie przygotowawczym jest trochę cięższej pracy i sparingi które mają na celu zgranie drużyny

Co chcesz wnieść do drużyny ?

KRZYSZTOF ŁUKASIK -Chciałbym wnieść dużo doświadczenia i spokoju w grze. Żebyśmy jako cała drużyna dobrze funkcjonowali w defensywie.

Ile czasu spędzasz nad dbaniem o formę?

KRZYSZTOF ŁUKASIK -Żeby dobrze się czuć i mieć formę fizyczną trzeba dbać o nią mocno poza boiskiem. Prowadzić się w odpowiedni sposób. Dbam także mocno o dietę i regeneracje. Dodatkowo oprócz treningu czysto piłkarskiego pracuje nad sobą w sposób ogólnorozwojowy, żeby mieć jak najmniej kontuzji i być jak najbardziej wydajnym na boisku.

Czy masz swoją ulubioną drużynę której kibicujesz ?

KRZYSZTOF ŁUKASIK -Nie mam jednej drużyny której mocno kibicuje, bardziej utożsamiam się z fajną historią klubu jeśli chodzi o same boisko lub też w sposób jaki jest prowadzony. Bardzo klibicuję obecnie drużynie Rakowa, pamiętam też świetny sezon Ajaxu z ligi mistrzów gdzie nie byli hegemonem, a potrafili świetnie grać i dojść wysoko w lidze mistrzów

Jaki piłkarz jest dla Ciebie wzorem ?

KRZYSZTOF ŁUKASIK- Obecnie nie oglądam aż tak dużo piłki nożnej,ale z paru ostatnich sezonów imponowała mi gra Virgil Van Dijk

Z kim na boisku współpracuje Ci się najlepiej?

KRZYSZTOF ŁUKASIK -Miałem wielu zawodników w linii obrony i nie tylko z którymi świetnie mi się współpracowało. Z obecnych zawodników Ceramiki najdłużej grałem z Damianem Telusem i zawsze świetnie mi się z nim dogadywało na boisku.

Co sprawia Ci największą przyjemność w grze w piłkę?

KRZYSZTOF ŁUKASIK -Ludzie których dzięki piłce można poznać , możliwość rywalizacji spontaniczność piłki same doświadczenie sukcesu po ciężkiej pracy, ale również wyciąganie wniosków po porażkach to dużo uczy.

Na zakończenie jakiś słowa do czytelników?

KRZYSZTOF ŁUKASIK -Chciałbym zapraszać całą społeczność Opoczna jak i Ceramiki na mecze Ceramiki dzięki wam tu będzie tworzył się odpowiedni klimat ja obiecuję że jako drużyna będziemy w każdym meczu dawać siebie wszystko a dzięki wam możemy dać jeszcze więcej

Dziękuję Ci za rozmowę i życzę zdrowia oraz jak najlepszych występów w barwach Ceramiki Opoczno .

KRZYSZTOF ŁUKASIK -Również dzięki wielkie za rozmowę.

WYWIAD Z POWRACAJĄCYM DO CERAMIKI KRZYSZTOFEM ŁUKASIKIEM
04 sierpnia 2023

Aleja Sportowa 1 Opoczno

UWAGA!

Harmonogram może ulegać nieznacznym zmianom

 

Harmonogram zajęć

AKADEMIA

UWAGA!

ostatnie wolne miejsca do grup treningowych

 

Logowanie do strefy

Ceramika Opoczno

Szczerbiec Wolbórz

Miejski Klub Sportowy

CERAMIKA TERMOton OPOCZNO

Oficjalny serwis klubu

 

Sponsorzy i partnerzy :

Ceramika Opoczno

Reklama

3 - 0

18 kolejka

OSTATNI MECZ 

16 Marca  2024 r. Godzina 15:00

19 kolejka

ŁKS III Łódź

Następny mecz

23 Marca , 2024 Godzina  13:00

NIP 7681406183

REGON 590300890

KRS 0000168968

MKS CERAMIKA Opoczno

al. Sportowa 1

26-300 Opoczno

Copyright by

Michał Siedlanowski