Na mecz zawodnicy pojechali z pozytywnym nastawieniem, aby dobrze się zaprezentować i zdobyć komplet punktów. Zespół trenera Krzysztofika to zespół mocno przemeblowany. Cała prawie kadra rocznika 2004 została w Opocznie, aby grać w gr. A1 tj. Junior Starszy. Mecz został rozegrany 25 kwietnia o godzinie 11.00 w Rozprzy.  
Mecz w Rozprzy w pierwszej połowie to przewaga zdecydowana Ceramiki. Raz za razem nasi chłopcy tworzyli akcje podbramkowe, które starali się  zakończyć bramką, ale brakowało skuteczności. W 36 minucie Szymon Mazur przeprowadził brawurową akcję i w polu karnym został sfaulowany przez bramkarza. Sędzia wskazał na wapno, a jedenastkę wykorzystuje kapitan Ceramiki Michał Budzyński, strzelając nie do obrony. Gospodarze spotkania ograniczali się tylko do obrony swojej bramki i czasami starali się zagrozić bramce Ceramiki, której bronił fantastycznie Adrian Michał.  Jest to nowy nabytek transferowy pozyskany przez trenera  i jak widać radził sobie bardzo dobrze brobiąc trzy sutuacje sam na sam. Brawo! To jego pierwszy mecz w barwach Ceramiki.
Druga połowa to seryjne zmiany w Ceramice. Trener wprowadzał zawodników z rocznika o 2 lata młodszych tj. 2006. Zawodnicy Ci  nie zawiedli starając się wypełniać zadania nałożone przez trenera. Zadania wykonali bardzo dobrze doprowadzając do strzelenia drugiej bramki, autorem której w 78 minucie był Rafał Surma. Wpisał się na listę strzelców po tym, jak wykazał się największym sprytem w zamieszaniu podbramkowym. Juniorzy utrzymali  wynik dwubramkowej przewagi do końca spotkania. W meczu wystąpiło wielu nowych zawodników takich jak:  Mizera Bartosz, wychowanek Kasztelana Zarnów (obrońca) ,Mazur Szymon, wychowanek Ceramiki rocznik 2005 (pomocnik), Adrian Michał (bramkarz) były kolarz grupy Sławno Team czy Cieluch Michał wychowanek Cerramiki (powrót z wypożczenia Kasztelan Zarnów, pomocnik). 
 
    
Kadra Ceramiki na mecz z UKS Gmina Rozprza
 
    Adrian Michał 
    Poddębniak Mateusz 
    Mizera Bartosz 
    Krzysztofik Tobiasz 
    Kucharski Patryk 
    Cieluch Michał 
    Pajęcki Michał 
    Budzyński Michał 
    Bartyzel Oktawian 
    Mazur Szymon 
    Witoń Wiktor

 

  Rezerwowi: Dziuba Kacper, Wróblewski Remigiusz, Surma Rafał, Kurzyk Szymon.
  Trener: Jarosław Krzysztofik 

Wygrana 2:0 na inauguracje w Rozprzy (rocznik 2004/B1)
26 kwietnia 2021

Aleja Sportowa 1 Opoczno

UWAGA!

Harmonogram może ulegać nieznacznym zmianom

 

Harmonogram zajęć

AKADEMIA

UWAGA!

ostatnie wolne miejsca do grup treningowych

 

Logowanie do strefy

Ceramika Opoczno

Szczerbiec Wolbórz

Miejski Klub Sportowy

CERAMIKA TERMOton OPOCZNO

Oficjalny serwis klubu

 

Sponsorzy i partnerzy :

Ceramika Opoczno

Reklama

3 - 0

18 kolejka

OSTATNI MECZ 

16 Marca  2024 r. Godzina 15:00

19 kolejka

ŁKS III Łódź

Następny mecz

23 Marca , 2024 Godzina  13:00

NIP 7681406183

REGON 590300890

KRS 0000168968

MKS CERAMIKA Opoczno

al. Sportowa 1

26-300 Opoczno

Copyright by

Michał Siedlanowski