Dzień dobry trenerze w nowym sezonie Betcris IV ligi łódzkiej

MARCIN KOŚMICKI - Dzień dobry witam wszystkich sympatyków Ceramiki przed startem nowego sezonu

Jaka atmosfera panuje w szatni przed początkiem sezonu?

MARCIN KOŚMICKI - Panuje dobra atmosfera pełna sportowej rywalizacji, którą widać na każdym treningu i w grach kontrolnych

Przepracował Pan z drużyną cały okres przygotowawczy. Czy udało się wypracować styl, jaki chciałby Pan, aby prowadzona przez Pana Ceramika prezentowała?

MARCIN KOŚMICKI - Mam swój pomysł na ten zespół i będę go konsekwentnie realizował, a efekty pracy ocenią dziennikarze i przede wszystkim kibice. Trzeba również dodać, że jesteśmy po rewolucji w szatni i na efekty, które jestem pewien, że przyjdą trzeba cierpliwości.

Jak organizacyjnie wyglądają treningi? Na czym głównie skupia się trener i co jest priorytetem w przygotowaniu Ceramiki do sezonu?

MARCIN KOŚMICKI - Do sztabu dołączył trener bramkarzy. Fachowiec dużej klasy: Artur Wierzba. To ułatwi mi pracę, ponieważ nie muszę się martwić o bramkarzy, którzy są pod ścisłą kontrolą trenera i na efekty ich pracy na pewno nie będzie trzeba długo czekać. Na pewno będą się sukcesywnie rozwijać .Reszta treningu należy do mnie. Pracujemy nad wieloma aspektami i myślę, że te efekty będzie widać i zobaczą to kibice, którzy przyjdą na mecz.

Okres przygotowawczy za nami. Imponują gry sparingowe na 4 gier 4 zwycięstwa oraz w bramkach bilans 13:1 Dawno tak zespół nie grał w tym okresie. Czy jest trener Zadowolony?

MARCIN KOŚMICKI - Jeśli chodzi o okres przygotowawczy czy jednostki treningowe to jestem bardzo zadowolony. Natomiast jako minus w tym okresie przygotowawczym odbieram odwołany sparing przez nowego trenera Broni Radom tak się nie robi. To bardzo słabe, brzydkie i nie etyczne.

Jak ocenia Pan transfery drużyny który z nowych zawodników w meczach kontrolnych wypadł najlepiej?

MARCIN KOŚMICKI - Tak jak mówiłem wcześniej mam pomysł na zespół i zawodnicy, którzy przyszli pasują do tego co chcę grać. O każdym zawodniku rozmawiałem z prezesem Stefanem Gradem i są to przemyślane decyzje zarówno pod względem sportowym jak i finansowym. Wszyscy zawodnicy, którzy przyszli zwiększyli rywalizacje w szatni i taki był plan na to okienko. Natomiast prowadzone są jeszcze rozmowy z kolejnymi kandydatami do gry w Ceramice

Jaki jest plan na młodzieżowców?

MARCIN KOŚMICKI - Mamy świetną grupę młodzieżowców i mogę powiedzieć że będą dostawać szanse ale nikt im miejsca w pierwszym zespole za darmo nie da. Przyszłość należy do nich. Czy ją wykorzystają to zależy od ich ciężkiej pracy.

Czego życzyć trenerowi oraz drużynie?

MARCIN KOŚMICKI - Czego sobie życzę na nowy sezon? Oby omijały moich zawodników kontuzje to wtedy kibice nie będą drżeli do ostatnich kolejek o utrzymanie w lidze

Dziękuję za rozmowę.

MARCIN KOŚMICKI - Dziękuję serdecznie za rozmowę i zapraszam wszystkich fanów na mecze. Bądźcie naszym dwunastym zawodnikiem


 

TRENER MARCIN KOŚMICKI UDZIELIŁ WYWIADU TUŻ PRZED  ROZPOCZĘCIEM NOWEGO SEZONU 
11 sierpnia 2023

Aleja Sportowa 1 Opoczno

UWAGA!

Harmonogram może ulegać nieznacznym zmianom

 

Harmonogram zajęć

AKADEMIA

UWAGA!

ostatnie wolne miejsca do grup treningowych

 

Logowanie do strefy

Ceramika Opoczno

Szczerbiec Wolbórz

Miejski Klub Sportowy

CERAMIKA TERMOton OPOCZNO

Oficjalny serwis klubu

 

Sponsorzy i partnerzy :

Ceramika Opoczno

Reklama

3 - 0

18 kolejka

OSTATNI MECZ 

16 Marca  2024 r. Godzina 15:00

19 kolejka

ŁKS III Łódź

Następny mecz

23 Marca , 2024 Godzina  13:00

NIP 7681406183

REGON 590300890

KRS 0000168968

MKS CERAMIKA Opoczno

al. Sportowa 1

26-300 Opoczno

Copyright by

Michał Siedlanowski