W ubiegłym tygodniu młodzi zawodnicy z rocznika 2006 uczestniczyli w obozie sportowym zorganizowanym w Barcicach koło Nowego Sącza. Wyjazd ten był możliwy dzięki wsparciu Zespołu Szkół Prywatnych w Opocznie oraz rodziców w szczególności Państwa Jakubczyk którzy pełnili opiekę na obozie. Za wsparcie i pomoc bardzo dziękujemy.

Baza noclegowa znajdowała się w hotelu „Las Vegas”, natomiast treningi odbywały się na sztucznej murawie znajdującej się 50 metrów od ośrodka. Podczas obozu drużyna pracowała nad aspektami techniczno-taktycznymi, realizując 8 jednostek na pełnowymiarowej płycie boiska, motorycznymi realizując 4 jednostki na siłowni znajdującej się na terenie ośrodka oraz przyswajała wiedzę na temat gry, treningu i procesu regeneracji. Nie zabrakło również czasu na wycieczkę pieszą aby podziwiać zachód słońca nad masywami  Beskidu Sądeckiego z Platformy widokowej „Ślimak” znajdującej się w Woli Kroguleckiej. Ciężka praca nie byłaby możliwa bez odnowy biologicznej. Drużyna mogła dwa razy skorzystać z saun oraz wanny z hydromasażem.

W „Barcicach” zostały rozegrane dwa springi. Pierwszy z „Sandecją” Nowy Sącz rocznik 2004/2005. Pomimo przewagi fizycznej oraz techniczno-taktycznej przeciwników mecz, szczególnie w drugiej połowie mógł się podobać. Po problemach wynikających z braku wiary w swoje umiejętności, zawodnicy Ceramiki w drugiej połowie potrafili przeciwstawić się rywalowi i zdobyć dwie bramki. Z ich postawy  oraz z przebiegu sparingu szczególnie zadowolony był trener, którego zdaniem cel, jak i założenia na mecz zostały w pełni zrealizowane. Ostatniego dnia został rozegrany drugi sparing z „Biegoniczanką” Nowy Sącz r. 2005. W tym meczu od pierwszej minuty mogli wystąpić zawodnicy, którzy w poprzedniej grze rozegrali mniej minut. Niestety rywal, który wygrał w poprzedniej rundzie ligę okręgową w kategorii B1 (rocznik 2004 i młodsi) nie pozwalał na rozwinięcie skrzydeł naszej drużynie. Po wykonaniu 2,3 podań przeciwnicy przejmowali piłkę, a błędy w obronie spowodowały, iż gra do przerwy pozostawiała wile do życzenia. Po wprowadzeniu na plac gry podstawowych zawodników obraz meczu diametralnie uległ zmianie. Chęć wyrównania wyniku spotkania spowodowała, iż gra w większości czasu toczyła się na połowie przeciwnika.

Mamy nadzieję, że doświadczenia zdobyte podczas obozu pozytywnie wpłyną na postawę drużyny w nadchodzących rozgrywkach II Ligi Wojewódzkiej. Początek zmagań już za dwa tygodnie. 20 marca nasz zespół zmierzy się na wyjeździe w Wieluniu z tamtejszym WKS-em.

Rocznik 2006 na obozie sportowym w Barcicach
12 marca 2021

Aleja Sportowa 1 Opoczno

UWAGA!

Harmonogram może ulegać nieznacznym zmianom

 

Harmonogram zajęć

AKADEMIA

UWAGA!

ostatnie wolne miejsca do grup treningowych

 

Logowanie do strefy

Ceramika Opoczno

Szczerbiec Wolbórz

Miejski Klub Sportowy

CERAMIKA TERMOton OPOCZNO

Oficjalny serwis klubu

 

Sponsorzy i partnerzy :

Ceramika Opoczno

Reklama

3 - 0

18 kolejka

OSTATNI MECZ 

16 Marca  2024 r. Godzina 15:00

19 kolejka

ŁKS III Łódź

Następny mecz

23 Marca , 2024 Godzina  13:00

NIP 7681406183

REGON 590300890

KRS 0000168968

MKS CERAMIKA Opoczno

al. Sportowa 1

26-300 Opoczno

Copyright by

Michał Siedlanowski