W meczu 21. kolejki IV ligi łódzkiej nasza drużyna remisuje 1:1 (1:1) z MGUKS Pogoń Zduńska Wola. Przywozimy jeden punkt, ale pozostaje niedosyt. W końcówce meczu drużyna Artura Wojtala mogła zapewnić sobie zwycięstwo, ale zabrakło szczęścia.

Mecz był rozgrywany na naturalnej nawierzchni w bardzo trudnych warunkach. Początkowo murawa była zmrożona, ale z upływem czasu boisko robiło się coraz bardziej miękkie, a nawet bardzo grząskie. Wynik został rozstrzygnięty już w pierwszej połowie. Prowadzenie w meczu objęła Ceramika po golu Kacpra Panfila w 11 minucie, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym i umieścił piłkę w siatce gospodarzy. Wyrównanie przyszło jednak dość szybko, a gol padł po rzucie karnym. Ceramika miała sytuacje, aby zmienić wynik na swoją korzyść, ale brakowało szczęścia. W samej końcówce były na to cztery okazje.

Mamy punkt i z tego też należy się cieszyć, choć pozostaje niesmak. Jak powiedział wiceprezes Robert Poprzeczny "był to najlepszy mecz Ceramiki od przynajmniej pół roku". Daje nam to nadzieję, że w kolejnych meczach będzie lepiej i że w końcu nasi zawodnicy uwierzą w swoje możliwości.