Dziś aura zupełnie inna niż podczas meczów z Partyzantem czy Lechią. W końcu dodatnia temperatura, która pozwoliła zawodnikom myśleć o grze a nie o tym jak przetrwać zimno. 

Naszym rywalem na boisku w Mogielnicy była drużyna Oskara Przysucha, występująca w IV lidze mazowieckiej (grupa południowa). Obie drużyny prowadziły otwartą grę bez kalkulacji, jak na sparing przystało. Bramkarze mieli więc co robić. W dzisiejszym meczu naszej bramki bronił Młynarczyk, który w ostatnim meczu nie grał. Do przerwy zmuszony został dwa razy przez zawodników Oskara do kapitulacji i po pierwszych 45 minutach przegrywaliśmy 0:2. Po przerwie to nasi zawodnicy wykazali się skutecznością i po golach Korczyńskiego i Matysiaka był remis 2:2. Rywale nie zamierzali czekać na kolejne gole naszej drużyny i sami ruszyli do ataków. Te przyniosły im kolejne trafienia i mecz ostatecznie zakończył się wygraną Oskara Przysucha 5:2.

Mecz ani poszczególni zawodnicy nie wyróżnili się niczym szczególnym. Było to typowe spotkanie walki, w którym próżno było upatrywać uroku i finezji. Zawodnicy realizowali konkretne założenia nakreślone przez trenera. Wynik jak zwykle w takim meczu dla sztabu szkoleniowego ma drugorzędne znaczenie, ale jak wiemy lepiej czytać i pisać o wygranym meczu niż o przegranym. Na tym etapie jednak ważniejsze jest przygotowanie do ligi niż wyniki.

 

Ceramika zagrała w składzie:

Młynarczyk, Telus, Bednarczyk, Rak, Białas, Korczyński, Wijata, Matysiak, Bieniek, Meto, Panfil. Na zmiany wchodzili: Stanios, Kaczmarek, Świątek, Kowalski, Mada.

 

Ceramika Opoczno - Oskar Przysucha 2:5 (0:2)

Gole dla Ceramiki: Korczyński, Matysiak.

Przegrywamy z Oskarem Przysucha
20 lutego 2021

Aleja Sportowa 1 Opoczno

UWAGA!

Harmonogram może ulegać nieznacznym zmianom

 

Harmonogram zajęć

AKADEMIA

UWAGA!

ostatnie wolne miejsca do grup treningowych

 

Logowanie do strefy

Miejski Klub Sportowy

CERAMIKA TERMOton OPOCZNO

Oficjalny serwis klubu

 

Aleja Sportowa 

Sponsorzy i partnerzy :

Oskar Przysucha

Reklama

MECZ TOWARZYSKI

Ceramika Opoczno

Następny mecz 

20 LIPCA,  2024 Godzina 11:00

NIP 7681406183

REGON 590300890

KRS 0000168968

MKS CERAMIKA Opoczno

al. Sportowa 1

26-300 Opoczno

Copyright by

Michał Siedlanowski