Klub Sportowy Ceramika Opoczno informuje o powrocie do zajęć treningowych z początkiem maja. Musimy mieć jednak świadomość, że wracamy do piłki w zupełnie innych okolicznościach niż była ona znana nam dotychczas. Podejmujemy wyzwanie jednocześnie podkreślając, iż w każdej sytuacji priorytetem naszego klubu będzie bezpieczeństwo i zdrowie naszych adeptów oraz trenerów.

 

Trenerzy pracujący w Klubie Ceramika Opoczno będą od 01.05.2020 prowadzić między innymi treningi drogą elektroniczną (przesyłając ćwiczenia do wykonania w domu) oraz w miarę możliwości wracać na boiska piłkarskie zgodnie z wytycznymi Ministerstwa, na początek oczywiście w mniejszych grupach.

 

Jak pewnie Państwo wiedzą na podstawie decyzji Ministerstwa Sportu z dnia 30 kwietnia 2020 roku szkółki piłkarskie otrzymały zgodę na wznowienie swojej działalności. Aktualna sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju przedefiniowała to jak będzie wyglądać nasza działalność zarówno pod katem szkoleniowym, jak i organizacyjnym. Publikujemy procedury, które będą towarzyszyły organizacji treningów klubu na boiskach piłkarskich. Ze szczególnym uwzględnieniem obowiązywania na obiektach sportowych z których korzystamy na terenie Opoczna.

 

Procedury organizacyjne klubu:

  • W czasie trwania jednostki treningowej w ramach obiektu sportowego będzie mogło przebywać maksymalnie 6 zawodników oraz trener. Założenia szkoleniowe realizowane będą z zachowaniem zasady bezpiecznego dystansu. Grupa nie jest zobowiązana do stosowania maseczek ochronnych.
  • Adepci stawiają się na 5 minut przed planowanym rozpoczęciem treningu w okolicy bramy wejściowej/parkingu obiektu sportowego. Obowiązkiem jest zachowanie bezpiecznego dystansu (min. 2 m) oraz posiadanie maseczki ochronnej.
  • Wejście na obiekt sportowy odbywa się wyłącznie po wezwaniu przez trenera grupy. Adeptom po przekroczeniu bramy zostaną zdezynfekowane dłonie zabezpieczonym przez klub preparatem. W sposób analogiczny wyglądać będą procedury po zakończeniu treningu.
  • Jednostki zostały zaplanowane z zachowaniem 15 minutowych odstępów mających na celu bezpieczne opuszczenie obiektu przez grupę poprzedzającą. Rodziców oczekujących na dzieci tuż po ich odbiorze prosimy o natychmiastowe opuszczenie parkingu lub okolic wejścia na obiekt.
  • Każdorazowo po zakończeniu jednostki treningowej sprzęt sportowy, z którym zawodnicy mieli bezpośrednią styczność pozostanie zdezynfekowany. Każdy trener dysponuje sprzętem wydzielonym dla danej grupy.
  • Adeptom zaleca się stawienie na zajęcia przebranym w strój sportowy. Woda, którą zawodnicy zabierają ze sobą na trening będzie pozostawiona zgodnie z zasadą bezpiecznego dystansu.
  • Na obiekcie sportowym obowiązuje bezwzględny zakaz przebywania osób postronnych, w tym rodziców  podczas trwania treningu.
  • Wszelkie sprawy organizacyjne wymagające dyspozycji trenera mogą zostać załatwione wyłączne w sposób zdalny.

 

Zarząd informuje również, iż wznowienie treningów przez drużyny w Klubie Sportowym Ceramika Opoczno wiąże się z powrotem płatności miesięcznej do swojej regularnej wysokości tj. 50 złotych (za miesiąc kwiecień zgodnie z przesłaną informacją nie pobierano płatności).

W sytuacji kiedy rodzic nie będzie mógł uiścić płatności za treningi swojego dziecka z różnych powodów na które mogła mieć wpływ między innymi pandemia prosimy o kontakt z Zarządem Klubu, który będzie chciał znaleźć rozwiązanie tak aby młody zawodnik mógł dalej trenować piłę nożną. Każda zgłoszona sprawa będzie traktowana i rozpatrywana indywidualnie.

 

Zarząd LKS Ceramika Opoczno

Procedury organizacyjne Klubu w czasie pandemii
06 maja 2020

Aleja Sportowa 1 Opoczno

UWAGA!

Harmonogram może ulegać nieznacznym zmianom

 

Harmonogram zajęć

AKADEMIA

UWAGA!

ostatnie wolne miejsca do grup treningowych

 

Logowanie do strefy

Ceramika Opoczno

Szczerbiec Wolbórz

Miejski Klub Sportowy

CERAMIKA TERMOton OPOCZNO

Oficjalny serwis klubu

 

Sponsorzy i partnerzy :

Ceramika Opoczno

Reklama

3 - 0

18 kolejka

OSTATNI MECZ 

16 Marca  2024 r. Godzina 15:00

19 kolejka

ŁKS III Łódź

Następny mecz

23 Marca , 2024 Godzina  13:00

NIP 7681406183

REGON 590300890

KRS 0000168968

MKS CERAMIKA Opoczno

al. Sportowa 1

26-300 Opoczno

Copyright by

Michał Siedlanowski