15 lutego Ceramika rozegrała dwa mecze kontrolne. Oba odbyły się na boisku w Końskich. W pierwszym rywalem naszej drużyny była ekipa Partyzanta Radogoszcz, natomiast w drugim LKS Radzice. Podopieczni Pawła Machniewskiego o 13.00 przegrali 0:1, natomiast o 17.00 okazali się zdecydowanie lepsi, wygrywając 7:2!

 

W pierwszym spotkaniu nasi zawodnicy pokazali się z dużo lepszej strony niż rywale. Mimo porażki to my prowadziliśmy grę, ale nastawiona na defensywę ekipa z Radogoszczy radziła sobie z tymi atakami. Gola straciliśmy w jednej z ostatnich akcji. Ceramika zagrała w składzie: Rygielski, Bors, Serek, Matysiak, Dobiech, Jarząbek, Dolot, Mirecki, Wijata, Wiktorowicz, Markiewicz. Na zmiany wchodzili: Rokicki i Warczyk.

Drugi mecz rozegrała zupełnie inna jedenastka niż ta, która zmierzyła się z Partyzantem. Na boisko wybiegli: Rokicki, Niżnikowski, Witoń, Hanycz, Białas, Stępień, Warzyński, Panfil, Jędrzejczyk, Świąder, Kruszewski. W tym spotkaniu podopieczni Pawła Machniewskiego popisali się dużo większą skutecznością. Bramkarz LKS Radzice aż 7 razy musiał wyciągać piłkę z siatki. Mimo dobrej skuteczności nie ustrzegliśmy się błędów w defensywie, co wykorzystali rywale. Nasz bramkarz skapitulował 2 razy. Gole dla Ceramiki strzeleli: Kruszewski 3, Warzyński 2, Panfil i Świąder.

 

Trener cały czas przygląda się zawodnikom, ale powoli w jego głowie zaczyna się kształtować jedenastka, która będzie zaczynała mecze w IV lidze. O tym kto będzie walczył o ligowe punkty będzie zależało od postawy na treningach, ale także o dyspozycji w meczach kontrolnych. tych niestety wiele nie zaplanowano, więc zawodnicy będą mieli mniej okazji, aby przekonać do siebie trenera. Najbliższa okazja będzie już w najbliższą sobotę.

Porażka i zwycięstwo!
17 lutego 2020

Piotrkowska 44G, 97-425 Zelów

UWAGA!

Harmonogram może ulegać nieznacznym zmianom

 

Harmonogram zajęć

AKADEMIA

UWAGA!

ostatnie wolne miejsca do grup treningowych

 

Logowanie do strefy

Włókniarz Zelów

Ceramika Opoczno

Miejski Klub Sportowy

CERAMIKA TERMOton OPOCZNO

Oficjalny serwis klubu

 

Aleja Sportowa 

Sponsorzy i partnerzy :

Skalnik Sulejów

Reklama

0 - 3

11 kolejka

OSTATNI MECZ 

7 Października  2023 r. Godzina 15:00

12 kolejka

Ceramika Opoczno

Następny mecz

14 Października , 2023 Godzina 15:00 

NIP 7681406183

REGON 590300890

KRS 0000168968

MKS CERAMIKA Opoczno

al. Sportowa 1

26-300 Opoczno

Copyright by

Michał Siedlanowski