Każdy jest świadomy w jakim miejscu znajduje się aktualnie drużyna. Jakie są jej stawiane cele i jakie są oczekiwania kibiców. Czasem jednak chęci nie wystarczą, choć każdy zostawia ile może na boisku. Podobnie było w Piotrkowie Tryb., ale wystarczy jeden błąd, aby zostać ukaranym straconą bramką.

Początek meczu należał do gospodarzy. Było widać, że Polonia chce szybko zdobyć bramkę i kontrolować spotkanie. Podopieczni trenera Wojtala dobrze sobie radzili w pierwszych minutach, ale przyszła 10 minuta i ponownie dostajemy pierwsi cios. Polonii udaje się pokonać bramkarza Ceramiki. Lobem gola zdobył Mateusz Jakubiak. Ceramika po straconej bramce dalej grała swoje i szukała szybkiego odrobienia start. Udało się to w 2O minucie Kacprowi Panfilowi, który zdobył gola nożycami po dobrze bitym rzucie rożnym. Po strzelonej bramce Ceramika dalej stwarzała sobie sytuacje bramkowe. Taką okazję miał Patryk Wijata,  a chwilę później Marcin Mirecki, ale wynik się nie zmienił i na przerwę schodziliśmy z wyninikiem remisowym 1:1. Druga połowa z mocnym przytupem zaczeła Polonia zdobywając w 46 minucie gola na 2:1. Nim nasza drużyna pozbierała się po straconej bramce Dominik Gągorowski musiał kolejny raz wyciągać piłkę z siatki. Była 50 minuta. Ceramika cały czas próbowała gonić wynik, ale zamiat gola kontaktowego dostaliśmy bramkę na 1:4. Kiedy wydawało się, że spotkanie zakończy się takim wynikiem sędzia podyktował rzut karny dla naszej drużyny. Jedenastkę na gola zamienił Dawid Świątek. 
Ceramika zagrała dobry mecz, choć wynik tego nie odzwierciedla. Ponownie nie udało ustrzec się błędów, które zostały przez przeciwnika z zimną krwią wykorzystane.  

 

PKS Polonia Piotrków - Ceramika Opoczno 4:2 (1:1) 


Bramki dla Polonii: 10 min, 46 min, 50 min i 74 min 
Bramki dla Ceramiki: Kacper Panfil (20 min) i Dawid Świątek (k. 87 min).

 

Polonia lepsza od Ceramiki
26 kwietnia 2021

Piotrkowska 44G, 97-425 Zelów

UWAGA!

Harmonogram może ulegać nieznacznym zmianom

 

Harmonogram zajęć

AKADEMIA

UWAGA!

ostatnie wolne miejsca do grup treningowych

 

Logowanie do strefy

Włókniarz Zelów

Ceramika Opoczno

Miejski Klub Sportowy

CERAMIKA TERMOton OPOCZNO

Oficjalny serwis klubu

 

Aleja Sportowa 

Sponsorzy i partnerzy :

Skalnik Sulejów

Reklama

0 - 3

11 kolejka

OSTATNI MECZ 

7 Października  2023 r. Godzina 15:00

12 kolejka

Ceramika Opoczno

Następny mecz

14 Października , 2023 Godzina 15:00 

NIP 7681406183

REGON 590300890

KRS 0000168968

MKS CERAMIKA Opoczno

al. Sportowa 1

26-300 Opoczno

Copyright by

Michał Siedlanowski