Szanowni Państwo,

wszystkim dziękuję za zwykłą życzliwość i sympatię. Przede wszystkim jednak pragnę podziękować Rodzicom zawodników Ceramiki Opoczno za zaufanie, którym nas obdarzyli, powierzając pod nasze skrzydła swoje dzieci. I nie mogę tutaj pominąć osoby trenera, Marcina Pierwole, któremu Opoczno zawdzięcza istnienie Akademii Piłki Nożnej. Nie mogę pominąć kontynuatora jego dzieła, trenera Mateusza Deki oraz wszystkich Trenerów i ludzi, którzy tworzą nasz Klub; którzy sprawili i sprawiają, że w naszym mieście życie piłkarskie kwitnie.

Ceramika jest klubem otwartym na każdego zawodnika. Nie wykluczamy nikogo, kto chce rozwijać swoją pasję do futbolu. Trzeba zaznaczyć, że zawodnicy o najwyższych umiejętnościach piłkarskich są zapraszani do czołowych akademii w Polsce na testy, mecze i treningi cykliczne. To dla nas powód do ogromnej dumy i radości.

W tym roku Akademia już pracuje pełną parą. Stawiamy na rozwój, toteż niebawem ruszymy z naborami uzupełniającymi do każdego rocznika. Kilku trenerów podnosi swoje kwalifikacje, dzięki czemu szkolenie zawodników odbywać się będzie na wysokim poziomie, i żeby indywidualizacja zajęć szła w parze z dobraniem środków (środków tworzenia metod?) treningowych, adekwatnych do umiejętności naszych zawodników.

Naszym celem jest poprawa działania systemu ProTrainUp dla rodziców, aby usprawnić komunikację z trenerem ich dziecka i z klubem oraz wygodę w opłacaniu składek członkowskich.

Uatrakcyjniamy również stronę internetową https://ksceramikaopoczno.pl/ i jego media społecznościowe. Ja także jestem w trakcie tworzenia trzech projektów, które w rezultacie wzmocnią naszą akademię.

Powierzona mi funkcja jest dla mnie równocześnie wyzwaniem i wyróżnieniem. Przede mną niełatwe zadania, lecz głęboko wierzę, że uda mi się je zrealizować, ponieważ otaczają mnie ludzie wyjątkowi. Od Was czerpię wiarę w to, że warto realizować swoje pasje, z których największą od zawsze jest dla mnie piłka nożna i praca z młodzieżą.

 

Łączę wyrazy szacunku

Marcin Białecki

trener

Nowy Kordynator Akademii Ceramiki Opoczno
15 lutego 2023

Aleja Sportowa 1 Opoczno

UWAGA!

Harmonogram może ulegać nieznacznym zmianom

 

Harmonogram zajęć

AKADEMIA

UWAGA!

ostatnie wolne miejsca do grup treningowych

 

Logowanie do strefy

Ceramika Opoczno

Szczerbiec Wolbórz

Miejski Klub Sportowy

CERAMIKA TERMOton OPOCZNO

Oficjalny serwis klubu

 

Sponsorzy i partnerzy :

Ceramika Opoczno

Reklama

3 - 0

18 kolejka

OSTATNI MECZ 

16 Marca  2024 r. Godzina 15:00

19 kolejka

ŁKS III Łódź

Następny mecz

23 Marca , 2024 Godzina  13:00

NIP 7681406183

REGON 590300890

KRS 0000168968

MKS CERAMIKA Opoczno

al. Sportowa 1

26-300 Opoczno

Copyright by

Michał Siedlanowski