Ligowy pociąg jedzie coraz szybciej. Za nami już 7 kolejek rundy jesiennej IV ligi łódzkiej, ale przy alei Sportowej 1 ani zawodnicy, ani kibice nie cieszyli się jeszcze z wygranej Ceramiki. Jak na razie udało się zdobyć tylko jeden punkt po remisie w Działoszynie z miejscową Wartą.

 

Dorobek punktowy nie jest więc rzucający na kolana. W równie niekorzystnej sytuacji jest także nasz dzisiejszy rywal, Polonia Piotrków Tryb., choć goście dzisiejszego spotkania zanotowali na swoim koncie dwa zwycięstwa. Przed sezonem mieli jednak zupełnie inne oczekiwania. Mieli grać o awans. Nie ma się co oszukiwać, że dzisiejszy mecz jest tylko rywalizacją o ligowe punkty. To derby byłego województwa piotrkowskiego, ale to także antypatie kibiców obu drużyn wynikające z sympatii do różnych drużyn – Ceramiki do Widzewa i Polonii do ŁKSu. To w końcu mecz drużyn niemal sąsiadujących ze sobą w tabeli co oznacza, że jest to mecz o 6 punktów. Nie musimy nikogo przekonywać jak ważna jest wygrana w tym meczu. Zdobycie trzech punktów pozwoli utrzymać kontakt z drużynami, a nawet zyskać przynajmniej jedno miejsce w tabeli. Przegrana sprawi, że przynajmniej ekipa z Piotrkowa ucieknie nam już na osiem punktów. Drużyna trenera Pawła Machniewskiego i sam trener wiedzą jak ważny jest to mecz.

 

Nikogo nie trzeba motywować ani przekonywać o co toczy się gra. Wierzymy we własne możliwości i potrzebujemy punktów jak tlenu do oddychania, aby zacząć piąć się w górę tabeli. – powiedział trener Paweł Machniewski.

 

Początek spotkania dziś o godzinie 16.00.

 

 

Mecz z Polonią o 6 punktów
05 września 2020

Aleja Sportowa 1 Opoczno

UWAGA!

Harmonogram może ulegać nieznacznym zmianom

 

Harmonogram zajęć

AKADEMIA

UWAGA!

ostatnie wolne miejsca do grup treningowych

 

Logowanie do strefy

Ceramika Opoczno

Szczerbiec Wolbórz

Miejski Klub Sportowy

CERAMIKA TERMOton OPOCZNO

Oficjalny serwis klubu

 

Sponsorzy i partnerzy :

Ceramika Opoczno

Reklama

3 - 0

18 kolejka

OSTATNI MECZ 

16 Marca  2024 r. Godzina 15:00

19 kolejka

ŁKS III Łódź

Następny mecz

23 Marca , 2024 Godzina  13:00

NIP 7681406183

REGON 590300890

KRS 0000168968

MKS CERAMIKA Opoczno

al. Sportowa 1

26-300 Opoczno

Copyright by

Michał Siedlanowski