Przed nami pierwszy mecz sezonu 2020/21 przed własną publicznością. To moment, na który wszyscy czekaliśmy - zawodnicy, trenerzy i przede wszystkim kibice.

Jak wiadomo aktualnie wydarzenia sportowe odbywają się przy zachowaniu środków ostrożności. Co musimy wiedzieć, aby oglądanie było nie tylko przyjemne, ale także bezpieczne? Otóż przede wszystkim każda osoba wchodząca na stadion musi posiadać maseczkę, która zasłoni usta i nos. To od nas i naszego zachowania najwięcej zależy. Noszenie maseczki znacznie zmniejsza ryzyko zakażenia koronawirusem. Ponadto unikajmy podawania sobie ręki i zachowujmy bezpieczny dystans od drugiego człowieka. Na trybunach zobaczycie, że część miejsc jest wyłączona z użytkowania. To będą te krzesełka, na których będzie wyklejony znak "X". Prosimy, aby na tych miejscach nie siadać.

Powyższe wynika z rozporządzenia Rady Ministrów zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie https://www.gov.pl/web/sport/publicznosc-wraca-do-sal-i-hal.

 

W trakcie dzisiejszego meczu (kolejnych domowych spotkań także) będzie jeszcze jedna nowość. Będą to sprzedawane cegiełki. Jaki jest ich cel? Jak wiecie Klub nie jest baronem finansowym, a utrzymanie IV ligowej drużyny bez znacznego wsparcia sponsorów i gminy jest bardzo trudne. Zarząd Klubu podejmuje wszelkie działania, aby zdobyć finansowanie. Na wszystko jednak potrzeba czasu. Jednym z pomysłów jest właśnie sprzedawanie cegiełek - będą to "kalendarzyki" z terminami meczów domowych oraz kadrą drużyny seniorów. Liczymy, że dzięki Państwa wsparciu będziemy w stanie zapewnić grę seniorów na tym szczeblu rozgrywek. Cegiełki nie mają określonej wartości. Minimalna kwota to 5 złotych, ale zachęcamy do większych kwot. Naszą prośbę kierujemy przede wszystkich od tych osób, którym na sercu leży dobro seniorskiej opoczyńskiej piłki nożnej. Informujemy, że całość zebranych pieniędzy zostanie przekazana na bezpośrednią działalność drużyny seniorów. Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy.

Poniżej prezentujemy jak cegiełka będzie wyglądała.


 

Gramy u siebie, czyli jak to będzie
31 lipca 2020

Aleja Sportowa 1 Opoczno

UWAGA!

Harmonogram może ulegać nieznacznym zmianom

 

Harmonogram zajęć

AKADEMIA

UWAGA!

ostatnie wolne miejsca do grup treningowych

 

Logowanie do strefy

Ceramika Opoczno

Szczerbiec Wolbórz

Miejski Klub Sportowy

CERAMIKA TERMOton OPOCZNO

Oficjalny serwis klubu

 

Sponsorzy i partnerzy :

Ceramika Opoczno

Reklama

3 - 0

18 kolejka

OSTATNI MECZ 

16 Marca  2024 r. Godzina 15:00

19 kolejka

ŁKS III Łódź

Następny mecz

23 Marca , 2024 Godzina  13:00

NIP 7681406183

REGON 590300890

KRS 0000168968

MKS CERAMIKA Opoczno

al. Sportowa 1

26-300 Opoczno

Copyright by

Michał Siedlanowski