Dwa mecze kotrolne rozegrała drużyna trenera Jarosława Krzysztofika. Pierwsze spotkanie nasi juniorzy rozegrali z A klasowym, lokalnym rywalem LUKS Dzielna. Mecz odbył w przyjacielskiej atmosferze, który wygrali nasi juniorzy. Drugie spotkanie drużyna z rocznika 2004 rozegrała w Tomaszowie Mazowieckim, a przeciwnikiem była drużyna seniorów LKS Lubochnia. Ten mecz zakończył się wygrana seniorów.
 
W czwartek 4 marca o godzinie 19.00 miało miejsce spotkanie z LUKS Dzielna. Mecz rozegrany na sztucznym boisku Zespołu Szkół Prywatnych miał dwa oblicza. Juniorzy potrafili grać jak równy z równym. Stworzyli wiele sytuacji podbramkowych, które kończyli strzałami, ale bramkarz drużyny przeciwnej wiele razy wychodził z pojedynków obronną ręką. Po 15 minutach jednak musiał uznać klasę przeciwnika i zaczął puszczać bramki, których autorami byli Wrzesiński P, Mierzyński F, Wołek F, Ślązak K, po golu, natomiast Jakubczyk P i Baran I 2 gole. Strzelali również zawodnicy z Dzielnej. Na listę strzelców wpisywali się Kondrat Indrychowski (3 gole), Stępień Lukasz (2 gole), Baran Jarek (1 gol), Pawlik Łukasz (1 gol). Zawodnicy łącznie strzelili 15 goli, a spotkanie zakończyło się zwycięstwem juniorów Ceramiki 8:7.  
 
W sobotę 6 marca w Tomaszowie Mazowieckim podopieczni Jarosława Krzysztofika zmierzyli się z drużyną LKS Lubochnia. Gospodarz to seniorzy grający w lidze okręgowej i zajmujący obecnie 3 miejsce w tabeli. Nasi juniorzy rozegrali mecz kontrolny z bardzo dobrym i wymagającym przeciwnikiem, który prezentuje fajny futbol - techniczny jak i fizyczny i to było widać na boisku. W pierwszej połowie zespół z Lubochni zepchnął naszych Juniorów do defensywy, ale młodzi zawodnicy grali bardzo uważnie prezentując momentami bardzo fajną piłkę, nie boiąc się rywala. Ceramika mogła zakończyć akcje bramkami, ale przy uderzeniach Mierzyńskiego, Barana czy Staniosa piłka nie znajdowała drogi do bramki. Defensywa miała bardzo dużo pracy i nie uniknęła błędów, co rywale udowodnili strzelając 2 bramki. Rywale mogli zdobyć jeszcze jednego gola, ale w 20 minucie rzut karny pewnie obronił Dawid Kowalski. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem LKS Lubochnia 2:0. Druga połowa miała inne oblicze. Trener Krzysztofik zrobił wiele zmian, wymieniając aż 8 zawodników. Nasi chłopcy starali się walcząc na całej szerokości boiska, ale w starciu z byłymi czwartoligowcami występującymi w barwach ekipy z Lubochni (m.in. Stańdo, Milczarek) nie mieli wiele do powiedzenia. Lubochnia dołożyła jeszcze 5 bramek i mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 7:0.
 
Trener Jarosław Krzysztofik gry kontrolne z Dzielną jak i z Lubochnią uznał za ciekawe doświadczenie z seniorską piłką. Gra z tymi drużynami daje nam wiele doświadczenia, które powinno prezentować w przyszłości. Moim celem jest wprowadzanie moich wychowanków do seniorskiej piłki i bardzo mnie to cieszy, że moi chłopcy dobrze zaprezentowali się w tych meczach. Każdy z nich może liczyć w przyszłości na grę w seniorskiej drużynie Ceramiki. Najlepszym przykładem jest bramkarz Dominik Gągorowski, który jest obecnie włączony do kadry pierwszej drużyny. - powiedział trener Krzysztofik.
 
W drużynie Ceramiki zagrali: 
 
Kowalski Dawid, Baran Igor, Poddębniak Mateusz,  Paduch Krzysztof, Niźnik Arek, Budzyński Michał,  Mierzyński Filip, Kucharski Dawid, Krzysztofik Tobiasz, Kozera Kacper, Jakubczyk Przemysław, Wrzesiński Piotr, Mizera Bartek, Mazur Szymon, Stanios Wiktor, Mada Rafał, Kopczyński Filip, Kowalski Patryk, Cabaj Mateusz, Ślązak Kacper.
 
Trener: Jarosław Krzysztofik  
Kierownik zespołu: Deka Krzysztof 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Dwa mecze kotrolne rozegrali juniorzy z rocznika 2004 (B1)
09 marca 2021

Aleja Sportowa 1 Opoczno

UWAGA!

Harmonogram może ulegać nieznacznym zmianom

 

Harmonogram zajęć

AKADEMIA

UWAGA!

ostatnie wolne miejsca do grup treningowych

 

Logowanie do strefy

Miejski Klub Sportowy

CERAMIKA TERMOton OPOCZNO

Oficjalny serwis klubu

 

Aleja Sportowa 

Sponsorzy i partnerzy :

Oskar Przysucha

Reklama

MECZ TOWARZYSKI

Ceramika Opoczno

Następny mecz 

20 LIPCA,  2024 Godzina 11:00

NIP 7681406183

REGON 590300890

KRS 0000168968

MKS CERAMIKA Opoczno

al. Sportowa 1

26-300 Opoczno

Copyright by

Michał Siedlanowski