Z radością chcemy poinformować, że nasz klub spełnił wszystkie wymogi i kryteria oraz został pozytywnie zweryfikowany i otrzymał brązowy Certyfikat w Programie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN.

Do drugiej edycji programu przystąpiło 60 szkółek z całej Polski. Po sporządzeniu rankingu oraz po wizytach: wstępnej i monitorującej, certyfikat przyznano 36 z nich (60%). Ubiegając się o przyjęcie do programu chcieliśmy sprostać wymaganiom jakie stawia się przed najlepszymi szkółkami w Polsce. Mając na uwadze dobro dzieci, ich maksymalny rozwój, ciągle staramy się zmieniać. Wszystkie nasze kroki, które wprowadzamy do  klubu mają na celu zwiększenie jakości szkolenia oraz stworzenie optymalnych warunków do rozwoju zawodników. Wiemy, iż nie wszystko co robimy, na pierwszy rzut oka wydaje się słuszne ale jak widać, nasze pomysły są zgodne z wytycznymi PZPN. Wierzymy, iż dzięki zaangażowaniu dzieci, rodziców, trenerów i osób zarządzających klubem wspólnie odniesiemy sukces i w pełni wykorzystamy potencjał naszych podopiecznych. Od momentu utworzenia w klubie Akademii chcemy stworzyć najlepsze z możliwych standardów, dlatego brązowy certyfikat jest drogą a głównym naszym celem jest osiągnięcie najwyżej odznaki za dwa lata. 


W tym celu, pomimo licznych przeszkód, będziemy starali się zapewnić zawodnikom dodatkowe treningi oraz ruszyć z zajęciami motorycznymi. Zachęcamy wszystkich do aktywnego budowania Klubu. 

 

Koordynator Szkółki Piłkarskiej MKS Ceramika Opoczno

Marcin Pierwoła

Ceramika z Brązowym Certyfikatem PZPN
04 lutego 2021

Aleja Sportowa 1 Opoczno

UWAGA!

Harmonogram może ulegać nieznacznym zmianom

 

Harmonogram zajęć

AKADEMIA

UWAGA!

ostatnie wolne miejsca do grup treningowych

 

Logowanie do strefy

Ceramika Opoczno

Szczerbiec Wolbórz

Miejski Klub Sportowy

CERAMIKA TERMOton OPOCZNO

Oficjalny serwis klubu

 

Sponsorzy i partnerzy :

Ceramika Opoczno

Reklama

3 - 0

18 kolejka

OSTATNI MECZ 

16 Marca  2024 r. Godzina 15:00

19 kolejka

ŁKS III Łódź

Następny mecz

23 Marca , 2024 Godzina  13:00

NIP 7681406183

REGON 590300890

KRS 0000168968

MKS CERAMIKA Opoczno

al. Sportowa 1

26-300 Opoczno

Copyright by

Michał Siedlanowski